SATIŞ BORSASI

logo

Apex Legends Yayında

EA ve Respawn Entertainment PC, PlayStation4 ve Xbox One'da mevcut ücretsiz bir battle royale deneyimi olan Apex Legends'ı piyasaya sürdü.  

Apex Legends, battle royale türünü benzersiz karakterler, kadro tabanlı oyun, yenilikçi mekanikler ve daha birçok şey ile canlandırıyor.

Apex Legends, benzersiz bir Respawn tadıyla bir kadro tabanlı battle royale deneyimi sunuyor.

Oyuncular, her biri kendine özgü yetenekleri ve oyun stilleri olan sekiz karakterden birini seçecek ve ayakta kalan son takım oyunu kazanacak.

 

 

Savaşçılar, haritadaki son düşman faaliyetlerini görebilen İzleyici Bloodhound, ekip arkadaşlarını koruyan ve ölümün eşiğine geri getirebilecek bir savaş doktoru Lifeline gibi benzersiz karakterlerden birini seçebilirler. 

 

Apex Legends, oyuncuların maça başlamadan önce yapacakları türe yenilikler getirmiş görünüyor. Oyuncular başlamaya hazır olduklarında, sistemi ile düşme noktalarını seçebilecekler. 

 

Apex Legends'ın ilk sezonunun Mart ayında başlaması planlanıyor ve oyunculara oyun yoluyla kazanılan özel kozmetik ürünlere erişmek için bir 

Battle Pass satın alma fırsatı verecek. Apex Legends, her temalı mevsimde yeni bir silah, yeni efsaneler, yeni deriler ve daha fazlası şeklinde oyuna yeni içerik getiren mevsimsel bir model izleyecektir.

Duyurulara Geri Dön