SATIŞ BORSASI

logo

Archeage 4.5 Patch 5Nisan

Archeage Legends Return  4.5 Patch  5 Nisan 2018 Geliyor 4.5 Patch Notları ve Yenilikler İnceleyebilirsiniz:


En yeni büyük güncelleme olan Efsaneler Dönüşü, 4.5 numaralı güncelleme, 5 Nisan 2018in en uygun gününde başlıyor. Gökyüzü egemenliğindeki ejderhalar ve dünyanın derinliklerinde gizlenen karanlıkların uzun süredir unutulmuş mitlerinin gücüne odaklanan bu güncelleme, tüm oyuncular için yeni özellikler ve uzun süren iyileştirmeler içeriyor.

Bugün, bir sonraki güncellemede sizi bekleyenleri ve onunla birlikte gelen yeni Fresh Start Progression Servers hakkında konuşuyoruz.

Yeni Server Ezi:
Koreli sunuculara yakından göz atanlarınız için yeni progresyon sunucularını duymuş olabilirsiniz: Orchidna. Fresh Start sunucusunun bu stili, klasik lansman günü ArcheAge deneyimi ile açılıyor: seviye 50 kapak, Muhteşem seviye dişli ve anakara kıtalarına odaklanma. Yavaş yavaş, önümüzdeki aylarda, bu sunucu, ArcheAgeın son 4 yıldır yaptığı gibi, kilit açma işçiliği katmanları, baskın patronları, olaylar, zindanlar ve daha fazlası ile evrimleşecek.

İki yeni sunucumuz, Avrupadaki Ezi ve Kuzey Amerikadaki Nui, bu plana uymayı takip ediyor. ArcheAgeı, Eylül ayında tekrar duyduğumuz anı çalmak için bu güçlü yolu size sunmaktan heyecan duyduk ve Orchidnanın liderliğini takip ettiğinden emin olmak için XLGAMES ile yakından çalıştık. Fresh Startımızdaki hemen hemen her şey, Koreli meslektaşlarımızı yansıtacaktır.

Bu konuyla ilgili olarak olabildiğince ayrıntılı olmak istiyoruz. Bu nedenle , Fresh Start sunucusuna doğrudan web sitemizden eklenmiş bir zaman çizelgesi ekledik . İlerlemenin ilk iki aşaması şu anda mevcut ve gelişlerine yaklaştıkça daha sonraki aşamaları detaylandıracağız. Ayrıca, sunucunun açılışı sırasında konut alanlarının önceki 48 saat kilitlenmesini tekrarlayacağız, böylece herkesin arazide adil bir atış yapmasını sağlayabileceğiz.

Ayrıca bu iki yeni sunucunun açılışını nasıl ele aldığımızı değiştiriyoruz. Bugünden itibaren, Ezi ve Nui, karakter adınızı ayırıp 5 Nisan lansmanından önce karakterinizi oluşturmaya başlamak için çevrimiçi ve hazır. Bu hazırlık döneminden yararlanmak için tek yapmanız gereken yeni bir Trion hesabı oluşturmak ve özel bir Efsane İade Giriş Paketi almak için http://ArcheAge.TrionWorlds.com adresine gitmektir . Yeni hesabınıza eklendiğinde, bu paketler karakterinizi oluşturmaya başlamak için giriş yaparak karakter adınızı güvenceye almanızı sağlar. Bu paketler ayrıca, bu yeni sunucu lansmanının 1. Gününde kullanabileceğiniz bazı özel başlıklar ve kozmetikler de alacak.

Artık o varsayılan Nuian erkek görünüşüyle ​​macerana koşmak zorunda kalmadan - Lucius tarafından yataktan taciz edilmeden önce mükemmel bir saç modeli ve çene hattı bulmak için 3 haftadan fazla süreniz var.

Alev gücü ve uçuşun ihtişamı ile…
Fresh Start, bu yeni güncellemeyle anlatılan tek masal değil. Efsane Geri Dönüşü, ekipmanınıza yaklaşma şeklinizi ve savaşın Erenor boyunca yürütülme şeklini değiştirecek çok sayıda yeni içerik parçaları ekler.

Ejderha yetiştirme
Neden uçuş eğlencesinin sadece Oyuncu Bir Ülkenin Egemenleri için ayrılmasına izin verelim? Kötü şöhretli Kızıl Ejderhanın donmuş kalbini araştırın, daha sonra hem kişisel şehirler hem de Diamond Shoresi ziyaret eden Daru rahipleri ile konuşun.

kırmızı ejderha dağı

Ejderhalar sadece titanik hayvanlar değildir; Ayrıca savaşlarda güçlü kalabalığın kontrolü ve nefes silahlarıyla etkilenen hedeflerin kuşatma hasarını arttırabilirler. Ayrıca, ejderhaların gerçek uçuş gücüne sahip olduğunu da unutamayacağımızdan, seçtiğiniz herhangi bir yönde gökyüzünde yükseklere çıkmanızı sağlayacağımızı da unutamayız.

Gölge istilası
Her yeni ve güçlü müttefik için, dünyada bir yerlerde her zaman bir denge vardır. Dünya Patronları, Shadow Invasions: Hanure gibi bir Dünya Patronunun ölümü üzerine tetiklenecek olan yeni Crimson Rift-esque olayları biçiminde kendilerine ait yedekleri alıyorlar.

Patronun düşmesinden sonra, oyuncular gölgenin kuvvetleri tarafından bozulmaya başlamadan önce nefeslerini yakalamak için birkaç dakikaya sahip olacaklar, etrafta kalan herkese meydan okumak için yeni canavarlar ürettiler. Bu yeni düşmanları öldürmek yeni arayışları tamamlayabilir, yeni başarıların kilidini açabilir ve aybaşı ya da daha nadiren işçiliği için üstün aylara hizmet eden yeni kasaların düşmesine neden olabilir.

Işçiliği istekleri
Ayrıca, işçilikten bahsetmişken, bazı eşyalarını yükseltmek isteyen ya da onların yeteneklerini geliştirmek isteyenlerin, ellerinde yeni bir araç bulunacak: İşçiliği İstekleri.

Malzemelerinizi veya paranızı riske atmadan belirli bir öğenin işlenmesi veya var olanın yükseltilmesi konusunda yardım isteyin. Herhangi bir Topluluk Merkezinde yeni Crafting Request çalışma tezgahını ziyaret edin veya folioyu açın ve işlemi başlatmak, materyal eklemek ve işi yapan zanaatkar için altın bir ücret teklif etmek için yeni Hazırlık İsteği düğmesini tıklayın.

Sistem İyileştirmelerini Yeniden Düzenleyin
Son olarak, hazırlanmış eşya setlerinde büyük bir geri dönüş hatası sırasında yıkıma el sallayalım!

Güncelleştirme 4.5ün yayınlanmasından sonra, Göksel olmayan bir öğenin Obsidyen olmayan bir öğeyi yeniden düzenliyorsanız, yeni bir ana başarısızlık sonucuyla karşılaşacaksınız: kristalleştirme. Kristalize öğeler, imha sırasında bir yok olma olarak yıkımın yerini alacak, çünkü gözünüzün önünde en sevdiğiniz, en güçlü öğelerin paramparça olmasını sağlamak için arkadaki bir ağrı.

Kristalleştirme, öğenizi koruyacaktır, ancak büyülerinin zaman içinde donmuş olduğunu ve daha fazla yeniden değerlendirilemeyeceğini göreceksiniz. Yine de normal olarak kullanabilirsiniz ve en son notunu kaybetmez, bu yüzden ihtiyacınız olduğunda hazır bir sadık arkadaş olarak kalacaktır.

Gelecekte daha yüksek bir notla yeni bir öğe oluştursanız bile, kristalize edilmiş eski favoriyi atmayın! Hala sahip olabileceğiniz ya da gelecekte yaratabileceğiniz herhangi bir Erenor donanımını düzeltmek için kullanılabilirler.

Regrade başarı oranları da alt seviyelerde büyük bir artışa neden oluyor ve bu da Göksele tırmanmanın daha kolay olmasını sağlıyor. Bu iki sistem bir araya getirildiğinde, oyunun sonuna bir adım atmak her zamankinden daha tatmin edici hale geldi.

Her gün yazılmış yeni efsaneler
Efsane Dönüşü, 5 Nisandaki lansmandan önce önümüzdeki haftalarda detay vermeye devam edeceğimiz heyecan verici bir eklentidir. Sınıf dengesinde yapılacak değişiklikler, ejderha yetiştirme ve eller hakkında daha fazla ayrıntı içeren, hakkında konuşacak çok şeyimiz var. Bu en yeni güncellemenin 1. gününde görmeyi beklediğiniz şeylerin önizlemeleri. Unutmayın ki, Efsaneler İade güncelleme sayfamızı ziyaret ederek ve bir Giriş paketi aldığınızda, istediğiniz zaman Fresh Startta yer ayırtabilirsiniz!

Eski hikayeler geri döndüğünde, kaderiniz nerede yazılacak?

O zamana kadar, sizi canlı akışlarda ve toplumumuzda göreceğiz!

LevelTR.com

Duyurulara Geri Dön