SATIŞ BORSASI

Ürün Resimleri

Playerunknown's Battlegrounds

Stok : Stokta Var

Birim Tutarı : 56,45

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS  / Steam Gift

Steam platformunda yayınlanmaya başlayan bu güzel oyun Türkiye, Azerbaycan ve Mena bölgelerinde Nfinity Games tarafundan piyasaya sürüldü.  PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS Türkçe desteği vermektedir. Yayıncısı Kore firası olan Bluehole stüsyo  Unreal 4 oyun motoru ile oyunu yazmıstır.

 

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS Klasik hatta kalma oyunudur.  Bir hangarda gözünüzü açıyorsunuz, uçak içerisinde haritadan bir alan seçiyorsunuz ve uçak siziz o bölgeye getiriyor, uçaktan atlıyorsunuz yere indiğiniz an PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS içerisinde hatta kalma maceranız başlıyor.

Neden Ucuz ?

Uygun Fiyatlı dönemlerde ve kampanyalarda şirketimizin hesaplarına aynı sizler gibi cüzdan kodu alıyor ve yüklüyoruz hesabımızdaki steam bakiyesini gift olarak oyun alıp sizlere satıyoruz.

Nasıl Teslim Edilir?

Sipariş Geçerken Steam Profil Linkinizi Ekleyin, profil linkinizi steam arayüzünde profilinize girin ve sağ tıklayın "Sayfa bağlantısını kopyala" Tıklayın ve leveltr'den satın alıralırken ilgili kutuya sağ tıklayın ve yapıştırın.Sizi hemen arkadaş olarak eklicez ve oyunu hediye edicez daha sonra bizi silebilirsiniz.

Neden arkadaş olarak Ekliyorsunuz?

Malesef bu elimizde olan birşey değil steam kuralları gereği sadece arkadaşlarınıza hediye oyun gönderilebiliyor.

Saygılarımızla Ucuz ve Kaliyeli Oyunların Tadını Çıkarmanız Dileğimizle. :)

Benzer Ürünler