SATIŞ BORSASI

logo

Valorant LevelTR Stoklarında...

VALORANT


Riot Games tarafından geliştirilen ve oyunculara sunulan Valorant ekibin Moba türündeki başarısından sonra FPS türüne yansımasıdır. Arcade bir Tactical FPS oyunu olan Valorant 7 Nisan 2020 tarihinde kapalı betaya çıkarılmıştır. İlk çıkışıyla tüm oyun camiyasını derinden etkilemiştir.

Valorant türü gereği Counter-Strike serisine benzetilse de Counter-Strike'dan farklı olarak karakterler ve bu karakterlerin skillerini içeriyor. Her şampiyonun 4 farklı yeteneği ve özel güçleri oyunu daha farklı kılıp oynanışta büyük farklılıklar yaratmaktadır.

Açık betasında tüm oyunculara ücretsiz bir şekilde sunulacak olan Valorant şimdiden zirveye oturmuş durumda. Tamamen türkçeleştirilmiş dil desteği ve üst düzey türkçe seslendirmeler ile Valorant düşük sistem gereksinimleri 128 Tick sunucuları ve tüm bölgeler için 35'in altında ping deneyimi sunuyor.

 

Valorant Points Satın Al

Valorant, Riot Games'in FPS türünde ürettiği bir oyun olmakla beraber oyun içerisinde harcama yapmak için Valorant Point ya da Valorant Puanı adı verilen para birimi kullanılır. Valorant epin satın almak için yukarıda bulunan Riot Points (Riot Pin) kodlarını satın alabilirsiniz. Bu kodlar Valorant oyununda da geçerli olmaktadır. VP satın almak (Valorant Point) için farklı bir işlem uygulamanıza gerek yoktur. Ancak Riot Points miktarının Valorant oyununda farklı sayıda Valorant Puanına dönüşeceğini unutmayın. Listelediğimiz Valorant Pointsleri en uygun fiyata satın alabilirsiniz, ayrıca tüm Valorant Points fiyatları tüm detayları ile görüntülenebilmektedir.

Riot Points Karşılıkları

 

## Riot Points #### Valorant Points ##
400 RP300 VP
840 RP600 VP
1780 RP1250 VP
3620 RP2500 VP
6450 RP4400 VP
12800 RP8400 VP

Duyurulara Geri Dön